5 důvodů, proč si zamilujete laminátovou podlahu

5 důvodů, proč si zamilujete laminátovou podlahu

Je to jednoduché – pokud ještě nejste přesvědčeni, že laminátová podlaha je pro Vás ta pravá, pokusíme se Vás o tom přesvědčit v pěti bodech.

Možnosti, možnosti, možnosti

Laminátové podlahy se dnes vyrábějí v tolika podobách, že si vybere opravdu každý. Různé dekory, šířky lamel, dlaždice, podoba dřeva, betonu ale i kůže. To by bylo, aby něco z toho nesedělo právě Vašemu interiéru.

Pokládka raz dva

Pokládka laminátové podlahy je velmi snadná. Plovoucí podlahy fungují na principu zaklapávacích drážek a zámků. Díky patentovanému systému UNI fit! společnosti Egger zvládne podlahu nainstalovat i šikovný amatér.

Bezproblémová údržba

Kdo nerad věnuje velké množství času úklidu, ten laminát rozhodně ocení. Zamést, vysát nebo setřít vlhkým hadrem bohatě stačí.

Teplo domova

Laminátová podlaha je ideální pro použití s klasickým podlahovým vytápěním. Sychravý podzim a chladné zimy už Vám nebudou kazit náladu, když budete mít doma teplo a pohodlí i bez pantoflí nebo tří párů ponožek.

Přestaňte se hlídat

Většina podlah z laminátu má povrchovou úpravu takovou, aby Vám vydržely co nejdéle. Barvy tak nevyblednou a drápky vašich mazlíčků by neměly podlaze způsobit žádnou větší újmu. Proto můžete přestat myslet na podlahu a žít ve svém domově život naplno.

Spinner