Barevnost podlahy dokáže proměnit interiér

Barevnost podlahy dokáže proměnit interiér

Vejdete do pokoje a na první pohled z něj na vás dýchne nějaký dojem. Významnou roli v tom hraje barva stěn a podlah.

Optické klamy nejsou jen zábava, která si pohraje s vaším mozkem. Naštěstí se dají šikovně využít i v interiérovém designu. Všichni například dobře vědí, že pomocí zrcadel se dá místnost opticky zvětšit. A stejně to funguje i s barevností. Protože hned po stěnách je podlaha největší plochou v místnosti, dejte si záležet na jejím výběru.

Světlá krytina v kombinaci se světlými stěnami dokáže pokoj opticky zvětšit a pokud máte malá okna tak také prosvětlit. Tmavá podlaha zase vytvoří zajímavý kontrast. Stejně jako už dávno neplatí, že boty a kabelka musí ladit, tak ani podlaha s nábytkem už nemusí být tón v tónu. Naopak doporučujeme pohrát si s kontrastem. Vybrat odstín by neměl být problém, protože laminátové podlahy se dnes vyrábějí ve stovkách dekorů a designů.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít naše showroomy pro maloobchod. Pro vyzvednutí objednaného či zaplaceného zboží prosím kontaktujte danou pobočku. Naše pobočky jsou Vám nadále k dispozici ve standardní provozní době a velkoobchodní prodej na IČO je nepřerušen.

Spinner