• Supellex v Praze
  • DESIGNART - nová kolekce
  • DESIGNTIME - Pixel dekory
  • DESIGNWOOD - Dřevo je dřevo
  • Dřevoplastové terasové desky - slivadec

Oleje na dřevěné podlahy Bona

Stavební chemie Bona

 

Bona Carl´s Oil 90

Bona Carl´s Oil 90

Přírodní tálový olej pro povrchovou úpravu dřevěných podlah určených pro silné provozní zatížení. Jedná se o tzv. vytvrzovací tálatový olej, který obsahuje méně než deset procent rozpouštědel. Používá se k povrchové úpravě neošetřených dřevěných podlah. Mezi jeho výhody patří snadná aplikace, rychlé schnutí tím pádem může být podlaha nalakována za jeden den, snadné zpracování, nevzlíná ze spár a výborné krytí. Tento olej se nanáší ve dvou vrstvách.

   
Bona Carl´s tvrdý voskový olej

Bona Carl´s tvrdý voskový olej

Tvrdý voskový olej, určený k ošetření povrchu dřevěných podlah. Tento vosk umožňuje současné nanášení oleje i vosku. Je to bezbarvý, polomatný materiál určený k ošetření neošetřených podlah nebo podlah, které jsou vybroušené až na dřevo. Vlastnostmi tohoto tvrdého voskového olej jsou zejména – snadná aplikace, vodovzdornost, odolnost proti usazování nečistot, možnost snadného odstranění skvrn a je otevřen difúzi vodních par.

   
Bona Carl´s Deck Oil

Bona Carl´s Deck Oil

Tvrdý voskový olej, určený k ošetření povrchu dřevěných podlah. Jedná se o penetrační olej, který je složený z tálového a lněného oleje. Je určen k ošetření zábradlí, palubek a terasových prken v exteriéru. Složky, které jsou obsaženy v tomto oleji zabraňují negativním účinkům UV záření na dřevo.  Tento olej je spojením hloubkové impregnace s pružností. Slouží jako prevence proti vysychání a utváření prasklin. Zabezpečí ideální ochranu povrchu. Povrch získá odolnost proti vodě a proti usazování nečistot. Je vyráběn jako bezbarvý, hnědý a černý.

Kontaktujte nás