Dvoudenní odborný seminář profesionálů

Dvoudenní odborný seminář profesionálů

Jednou se služeb, kterou Supellex svým zákazníkům nabízí je také vzdělávání v oboru. Proto v září byl zorganizován dvoudenní odborný seminář profesionálů, na kterém měli podlahářské firmy možnost slyšet přednášky Ing. Marka Poláška PhDr, z Medlovy univerzity ze Zlína.

Hlavním tématem byly příčiny vad a deformací dřevěných a laminátových podlah s vazbou na podlahové topení, vlhkost atd. Dalším tématem byly právní závazky zhotovitele díla vůči spotřebiteli, kde Karel Havlíček z ČOI vedl diskuzi na dané téma. Sami určitě víte, jak důležité je zajištění zakázek a proto na seminář byl pozván JUDr. Pavel Reiser, který vedl téma "Jak uchránit své peníze". Na závěr prvního dne vystoupil Ing. Jiří Dohnálek z Kloknerova ústavu ČVUT v Praze, který přednesl požadavky na nosné podkladní vrstvy podlah podle nové ČSN 744505.

Druhý den byl věnován tématu: Marketing pro firmy v krizi, kde vyhledávaný lektor pan Ivan Bureš přednášel, jak úspěšně provést firmu obdobím ekonomické krize.

Pevně věříme, že všem zúčastněným, byly tyto dny přínosem a budeme se těšit na přes rok, kdy pro vás bude připraven další zajímavý seminář pro profesionály.

Spinner