Extrémně odolné rigidní podlahy - DesignArt Traffic Rigid

Kolekce rigidních podlah Designart Traffic Rigid od francouzského výrobce Gerflor byla navržena s ohledem na maximální odolnost. Vydrží provoz opravdu rušných domácností, ale především frekventované komerční prostory. Kromě vysoké odolnosti nabízí řadu atraktivních dekorů.

DesignArt Traffic rigid

">blog_117#
Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu, jejíž součástí je již integrovaná podložka, která dodá materiálu nadstandardní výhody jako např komfortní pochůznost a tišší kročejový hluk.. Podlaha se skládá z akustické izolace, plně rigidního jádra s vysokou stabilitou, zámku LOCK, 4D designu a transparentní nášlapné vrstvy.
Vybírat si můžete z 12 atraktivních a nadčasových dekorů s povrchovou úpravou PUR+ MATT. Díky unikátním propracovaným zámkovým spojům půjde pokládka podlahy vašemu řemeslníkovi rychle od ruky.

DesignArt jídelna

">
DesignArt jídelna

Prohledněte si nabídku kolekce :   Designart Traffic Rigid

Mohlo by Vás také zajímat

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít naše showroomy pro maloobchod. Pro vyzvednutí objednaného či zaplaceného zboží prosím kontaktujte danou pobočku. Naše pobočky jsou Vám nadále k dispozici ve standardní provozní době a velkoobchodní prodej na IČO je nepřerušen.

Spinner