Koberce, které mohou zůstat venku celé léto

Koberce, které mohou zůstat venku celé léto

Většina z nás se těší na příchod tepla. Každý, kdo může, začíná v tomto období trávit co možná nejvíce času venku. Jak si zpříjemnit pobyt na terase, zahrádce či balkonu?

Vždy, když se dostaví letní sezóna, je to dobře poznat – ať už v obchodech se zahradním nábytkem nebo v grilovacích sekcích supermarketů. Češi zkrátka milují období, kdy je nic jen tak nevyžene z terasy či zahrady, kde mohou o víkendech snídat, obědvat i večeřet a mezitím se starat o květiny či jen tak lenošit s knihou. A protože si pobyt venku chceme co nejvíce zpříjemnit, vylepšujeme, co se dá. Venkovní nábytek má dnes už polstrování jako ten v obýváku a je neméně stylový, navíc ještě odolává počasí tak, aby nebylo nutné ho neustále schovávat.

Jediná věc, která může znepříjemnit den na sluníčku je podlaha. Pokud je na terase či balkonu ze staršího nebo nevhodného materiálu, nemusí být příjemná na došlap bosou nohou – ráno a večer příliš studená, přes den zase třeba rozpálená tak, že se na ní ani nedá stát. Naštěstí existují varianty i pro lidi, kteří se nechystají podlahu strhnout a nahradit novými moderními krytinami pro venkovní použití. Není tedy třeba neustále se přezouvat do sandálů či venkovních pantoflí, stačí si pořídit venkovní koberec, který odolá i vlivům počasí.

Koberce z vhodného materiálu

Venkovní koberce jsou velmi odolné vůči všem povětrnostním vlivům a většina je vhodná i pro celosezónní využití. Na střešních terasách lze často objevit koberce imitující trávník, které jsou až překvapivě příjemné na dotek a vytvoří alespoň částečně dojem zeleně a přírody tam, kde by to jinak nešlo. V naší nabídce naleznete širokou škálu umělýchtravních koberců, od těch obyčejnějších, které lidé často volí na balkony a terasy, právě aby překryli nějakou starší nevzhlednou krytinu, až po ty luxusnější, které se dokonale hodí například k bazénům pro svůj dokonalý vzhled a vysoký komfort pochůznosti díky vyššímu a hustému vlasu.

Kompletní nabídku námi nabízených umělých travních koberců včetně cen naleznete v našem ceníku a také samozřejmě na našich Showroomech.

venkovní umělý trávník

Spinner