Kvalitní ekologické vinylové podlahy pro elegantní interiéry – to je kolekce DesignArt

Kvalitní ekologické vinylové podlahy pro elegantní interiéry – to je kolekce DesignArt

Spojení moderního designu s vysokou odolností a funkčností. Tak by se dala jednoduše popsat kolekce vinylových podlah DesignArt od francouzského výrobce Gerflor. Skvěle se hodí do jakékoliv domácnosti díky pestré škále dekorů. A navíc jsou šetrné k životnímu prostředí.

Nejlepší poměr ceny a kvality

Vinylové podlahy jsou v posledních letech velice populární především kvůli svým vlastnostem. Jsou mimořádně odolné proti poškození, jsou voděodolné a lze je položit i na podlahové topení. Toto všechno splňuje i kolekce DesignArt. Varianta Rigid Click má ještě navíc integrovanou akustickou podložku, která skvěle tlumí hluk a v místnosti tvoří lepší akustiku. Podlahy z této kolekce se proto hodí do jakékoliv místnosti v domácnosti – do kuchyně, ložnice nebo třeba obývacího i dětského pokoje.

Vydrží každodenní opotřebení a zachovají si svůj půvab i po letech používání. Podlahy totiž mají speciální PUR+ povrchovou úpravu, díky které se snadno čistí, a ušetří tak čas a námahu při úklidu. Několik vybraných dekorů z řady Simple nabízí prodejce Supellex za zvýhodněnou cenu, což uleví i vaší peněžence.

Vinylové podlahy Tavla Clear

Nadčasový design

Výhodou těchto podlah je především jejich barevná a vzorová rozmanitost. Bez ohledu na to, zda máte moderní byt, dům v rustikálním stylu nebo minimalistický prostor, dokonale se přizpůsobí a vytvoří ideální atmosféru vašeho bydlení. Kolekce DesignArt nabízí dohromady 32 dekorů, jak v zámkovém, tak v lepeném provedení, a jejich pokládka je velice snadná.

Řada Simple sází na čisté a jednoduché tóny dřeva, které především v místnostech určených k odpočinku navodí tu správnou atmosféru. Pro náročné jsou na výběr i nadčasové dekory, které se přizpůsobí trendům i v následujících letech. Kromě imitace dřeva jsou vinylové podlahy DesignArt dostupné i v dekorech dalších přírodních materiálů. Hravě dokáží napodobit mramor nebo kámen. Tyto dekory vyniknou například v halách nebo rozlehlejších místnostech, ale i v moderním minimalistickém interiéru.

Vinylové podlahy Sakia

Podlahy šetrné k životnímu prostředí

Francouzská firma Gerflor myslela při vývoji a výrobě podlah i na životní prostředí. Celá kolekce DesignArt je totiž stoprocentně recyklovatelná. Šetrná k přírodě je i samotná pokládka. Všechny podlahy jsou zároveň i netoxické a zdravotně nezávadné.

Produkty v novince


Spinner