Inspirace

Podlaha do chodby

 0
1 / 10 Podlaha do chodby
 1
2 / 10 Podlaha do chodby
 2
3 / 10 Podlaha do chodby
 3
4 / 10 Podlaha do chodby
 4
5 / 10 Podlaha do chodby
 5
6 / 10 Podlaha do chodby
 6
7 / 10 Podlaha do chodby
 7
8 / 10 Podlaha do chodby
 8
9 / 10 Podlaha do chodby
 9
10 / 10 Podlaha do chodby

Jaká podlaha do chodby bude tou nejlepší a nejpraktičtější? Zatímco dříve jste v chodbách mohli nalézt unifikovaně dlažbu všech druhů, dnes je naštěstí nabídka mnohem širší a variabilnější. Bude tedy lepší vinyl, PVC nebo laminát?

Pokud hledáte odolnou podlahu, ale přesto s jemným vzhledem a měkkým došlapem, tak se můžete zaměřit na PVC. Konkrétně kolekce DesignTex a DesignTime od věhlasného výrobce Gerflor. Jedná se o zátěžové PVC, které se hodí i o prostor s vyšším provozem (své využití tak najdou i ve školách či obchodech). Ale i pro vaše chodby jsou skvělým řešením díky široké nabídce dekorů a vzorů. Konkrétně si zde můžete vybírat z 15 designů dřeva a 5 minerálních vzorů.

V rámci odolnosti je také skvělou volbou laminátová podlaha. Ovšem je potřeba vybrat variantu, která má zvýšenou odolnost vůči vlhkosti. Přece jenom u podlahy na chodbě potřebujete především odolnost, protiskluznost a také voděodolnost. Laminát má jednoduchou pokládku, vyznačuje se i snadnou údržbou a především je skvělou volbou při řešení podlahového vytápění.

Další oblíbenou podlahovinou je vinylová podlaha. Nejenže nabízí širokou nabídku dekorů a vzorů, ale také několik variant pokládky. A právě oblíbená click zaklapávací varianta pokládky je skvělým řešením do chodby. Vznikne jednolitá podlaha, kterou si oblíbíte díky snadné údržbě.

Na chodbě se neztratí ani korková podlaha. Ba naopak! Korek, jakožto přírodní materiál se skvěle hodí i do ekologických domácností. Vybírat jej můžete z několika barevných či typových variant a rozhodně se nemusíte bát jeho (ne)odolnosti. Korková podlaha je na povrchu tvrzena speciální vrstvou pryskyřičné směsi, která si poradí s vaší obuví, nábytkem či domácími mazlíčky. Navíc je korek jednou z nejměkčích podlah a tudíž vámi vaše klouby poděkují...

Produkty v inspiraci


Podívejte se také sem

Spinner