Inspirace

Podlaha do chodby

 0
1 / 10 Podlaha do chodby
 1
2 / 10 Podlaha do chodby
 2
3 / 10 Podlaha do chodby
 3
4 / 10 Podlaha do chodby
 4
5 / 10 Podlaha do chodby
 5
6 / 10 Podlaha do chodby
 6
7 / 10 Podlaha do chodby
 7
8 / 10 Podlaha do chodby
 8
9 / 10 Podlaha do chodby
 9
10 / 10 Podlaha do chodby

Hledáte vhodnou podlahu do chodby a chcete, aby byla odolná vůči vysoké zátěži, ale zárověň vzhledná a s měkkým došlapem? V tom případě se můžete zaměřit na podlahovou krytinu PVC, konkrétně v kolekci DesignTex a DesignTime od věhlasného výrobce Gerflor. Jedná se o zátěžové PVC, které se hodí i do prostor s vyšším provozem (své využití tak najdou i ve školách či obchodech). Ale i pro vaše chodby jsou skvělým řešením díky široké nabídce dekorů a vzorů. Konkrétně si zde můžete vybírat z 15 designů dřeva a 5 minerálních vzorů.

Další oblíbenou podlahovou krytinou je vinylová podlaha. Nejenže nabízí širokou škálu dekorů a vzorů, ale také několik variant pokládky. Do chodeb doporučujeme lepenou variantu vinylové podlahy. Vznikne jednolitá podlaha, kterou si oblíbíte díky snadné údržbě.

Do chodeb se neztratí ani korková podlaha, ale musí být v kombinaci s vinylem a její pokládka by měla být lepenou formou, nikoli click. Korek, jakožto přírodní materiál se skvěle hodí i do ekologických domácností. Vybírat jej můžete z několika barevných či typových variant a rozhodně se nemusíte bát jeho (ne)odolnosti. Korková podlaha je na povrchu tvrzena speciální vrstvou pryskyřičné směsi, která si poradí s nábytkem či domácími mazlíčky. Navíc je korek jednou z nejměkčích podlah, tudíž vám poděkují i vaše klouby a záda.

Produkty v inspiraci


Podívejte se také sem

Spinner