Moderní a vysoce odolné vinylové podlahy Solid a Solid Pro

Moderní a vysoce odolné vinylové podlahy Solid a Solid Pro

V interiéru působí moderně a stylově, zároveň díky svým unikátním vlastnostem vydrží náročný provoz a zůstanou v perfektním stavu několik let téměř bez starosti. Řeč je o vinylových podlahách z kolekce Solid a Solid Pro.

Vysoká odolnost, snadná údržba a zároveň i designový vzhled. To všechno splňují vinylové podlahy. Konkrétně pak řada podlah amerického výrobce HMTX Solid a Solid Pro, které patří k nejkvalitnějším na globálním trhu. Výběrem tohoto typu podlah rozhodně nešlápnete vedle. Dostupné jsou v lepené i plovoucí variantě v různých tloušťkách. Díky tomu se skvěle hodí jak do domácnosti, tak i do komerčních prostorů jako jsou kanceláře nebo průmyslové budovy, kde je zátěž podlahy vyšší.

Domácí mazlíčci nebo vlhkost nejsou překážkou

Podlahy z kolekce Solid a Solid Pro jsou unikátní především speciální povrchovou úpravou Duraspect. Ta zaručuje odolnost proti poškrábání MSR-B1. Nemusíte se tak obávat toho, že podlahu poničí drápky vašich zvířecích mazlíčků nebo třeba děti svými hračkami. Překážkou není ani podlahové topení nebo voda. Díky tomu je tento typ podlahy vhodný nejen do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, ale taky do kuchyně a do koupelny. Voděodolný povrch zajišťuje snadnou údržbu a odolnost například v případě rozlitých nápojů.

Podlahy Solid a Solid Pro jsou kromě běžné domácnosti určené i do místností s rušnějším a náročnějším provozem. Proto najdou využití v komerčních prostorách, třeba v kancelářích, kde je vyšší koncentrace lidí. Vinylovou podlahu díky odolné povrchové úpravě neohrozí ani podpatky, ani kolečka kancelářských židlí.

Vinylové podlahy Mist

Napodobí dlažbu nebo dřevo

Podlaha je základním prvkem celého interiéru, a proto je u výběru důležité myslet na to, co prostoru dodá ten správný vzhled a funkčnost. V rustikálním stylu vynikne skvěle dřevo, které je náchylné k poškození. Praktičtější se pak může zdát beton či dlažba, která je ale chladná a tvrdá. Právě vinylové podlahy dokáží tyto materiály díky svým vlastnostem skvěle zastoupit, a proto jsou ideální variantou do jakéhokoliv interiéru. Imitovat mohou tmavé i světlé dřevo nebo kámen a dlažbu. K dostání jsou navíc v rozmanitém spektru dekorů Chevron a Herringbone, které svým designem připomínají strukturu dřevěných parket.

Dekory z kolekce Solid a Solid Pro si můžete naživo prohlédnout v na každém showroomu firmy.

Produkty v novince


Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner