Moderní laminát se vzhledem betonu či kamene

Moderní laminát se vzhledem betonu či kamene

Myslíte si, že to není možné? Pokud vás při označení laminát napadne pouze podlaha se vzhledem dřeva, je na čase abyste se seznámili i s dekory betonu a kamene

Moderní interiér si vyžaduje i moderní podlahovou krytinu. Velkým trendem se proto staly betonové podlahy, které vnesou do místnosti minimalistický, industriální styl. Jenomže beton může působit chladně a s postupem času popraskat, či nerovnoměrně změnit barvu. Výrobci podlah, kteří se snaží držet krok s trendy tedy představili laminátovou podlahu se vzhledem betonu či kamene. Dostat ji můžete například v kolekci Kingsize 32 od firmy Egger a užít si tak vzhled betonu se všemi výhodami laminátu.

Tato kolekce se vyznačuje úpravou Aqua+, díky které má zvýšenou odolnost proti vlhkosti. Zároveň má také skvělé prostiskluzové vlastnosti s hodnotou R10, která zajistí po podlaze bezpečný pohyb pro Vás i Vaše blízké či domácí mazlíčky.

Bližší informace k cenám a přehledu dekorů včetně dalších doplňujících technických specifikací naleznete v našem ceníku nebo na našich pobočkách.

 

Spinner