Nadělte si rakouskou kvalitu za výhodnou cenu

Nadělte si rakouskou kvalitu za výhodnou cenu

Máme pro vás předvánoční překvapení! V domácnostech velmi oblíbené rakouské podlahy Egger můžete nyní získat za akční cenu se slevou 20 %. Naše nabídka platí až do 9. 12. 2022 a to znamená jediné - novou podlahu můžete mít hotovou už před Vánoci.

Co od podlah Egger očekávat?

Egger Akce

Zvládnou každou místnost

Laminátové podlahy Egger nabízí nespočet zajímavých dekorů, které zapadnou do různých typů a stylů domácností. Díky své univerzálnosti jsou vhodné do dětských a obývacích pokojů, ložnic i předsíní. S kolekcí Prime ovšem neuděláte chybu ani při volbě do nebytových prostor.

Myslí na vaše zdraví i přírodu

Podlahy Egger jsou ošetřeny tak, aby zůstaly trvale antistatické a antibakteriální. To znamená, že podlaha nepřitahuje prach a ten na ni neulpívá jako na jiných površích. V praxi se tedy můžete těšit na snadnou údržbu a prostředí vhodné i pro alergiky a astmatiky. Ekologicky orientovaná výroba navíc zaručuje i minimální dopad na životní prostředí.

Cena, která dává smysl

Laminátové podlahy byly vždy typem podlah se skvělým poměrem cena a kvalita. Naše sleva 20 % však dělá z podlah Egger ekonomicky extra výhodnou variantu do většiny domácností.

Nadělte si letos pořádně velký dárek s předstihem i vy a užijte si Vánoce již v novém. Ušetřené peníze se vám jistě budou o svátcích hodit i na další radosti.

Jednotlivé dekory, které vkusně imitují vzhled dřeva i dalších materiálů v mnoha vzorech a barvách si můžete v klidu prohlédnout v jednom z našich showroomů.

Kde nás najdete?

Spinner