Podlaha do dětského pokoje pro holky i kluky

Podlaha do dětského pokoje pro holky i kluky

I na nejmenší musíme myslet, když zařizujeme novou domácnost nebo rekonstruujeme starou. Podlahová krytina pro děti musí splňovat mnoho podmínek.  

Jaká by tedy měla být? V první řadě velmi snadná na údržbu – to napadne každého rodiče snad okamžitě. Koberec je sice teplý a při zařizování dětského pokoje přijde na mysl, jenomže odstraňovat z něj pak skvrny od rozlitého mléka, čokolády nebo zašlapaných chipsů se vám chtít nebude.

Děti navíc rychle rostou a barevný koberec s květinami by vaši princeznu nemusel ve dvanácti letech bavit tak, jako v šesti. Ideálním řešením je laminát. Podlahu zvládnete sami poměrně rychle položit, je vhodná i pro podlahové vytápění, aby dětem nebyla při hraní zima a navíc je uklizená raz dva.

Podlaha do dětského pokoje

">
Podlaha do dětského pokoje

Mohlo by Vás také zajímat

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít naše showroomy pro maloobchod. Pro vyzvednutí objednaného či zaplaceného zboží prosím kontaktujte danou pobočku. Naše pobočky jsou Vám nadále k dispozici ve standardní provozní době a velkoobchodní prodej na IČO je nepřerušen.

Spinner