Odměny za vaši věrnost: Vyberete iPhone nebo Playstation?

Odměny za vaši věrnost: Vyberete iPhone nebo Playstation?

Vaše věrnost je pro nás neocenitelná. Chceme vám poděkovat za spolupráci a za to, že jste součástí Supellex. Proto jsme pro vás připravili exkluzivní dárky, které vás ohromí a především potěší.

Podzimní akce

Užijte si výběr z naší bohaté palety dárků, které si oblíbí celá vaše rodina. Třeba nový iPhone 14 Pro Max, Playstation 5 se dvěma ovladači, LED televizi Samsung nebo Nespresso kávovar. Máme nachystané ty nejatraktivnější odměny pro menší i větší odběratele. A čím více budete objednávat, tím hodnotnější dárky si můžete vybrat. A co víc, můžete je i kombinovat!

Podzimní akce

Jak se zapojit?

Vstupte do naší věrnostní akce nákupem našeho zboží v akčním období od 11. září do 20. října 2023 a získejte odměnu podle výše vaší objednávky. Stačí být registrovaným partnerem naší společnosti. Pro získání ceny je nutné mít uhrazené faktury, vystavené před začátkem akce i v jejím průběhu, tj, do 20. 10. 2023. Úhrada těchto faktur musí být provedena nejpozději do 1. listopadu 2023. A potom si můžete vybrat dárek podle vaší chuti. Akce se nevztahuje na akční zboží, na zboží z výprodeje ani na individuální cenové nabídky.

Podzimní akce

Spinner