Poznejte blíže unikátní rigidní podlahy WINEO

Poznejte blíže unikátní rigidní podlahy WINEO

Když se řekne rigid, tak si každý představí něco tuhého, neohebného, nepoddajného. Člověk by ani nevěřil, že takové vlastnosti mohou být u podlahy přínosem.

S rigidními podlahami se již před rokem doslova roztrhl pytel. Ale né vždy se jedná o stejný materiál, protože každý výrobce si volí vlastní technologii. Pojďme se nyní podívat na technologii rigidních podlah od německého výrobce Wineo, která je nyní na trhu ojedinělá. Rigidní část podlahy je totiž umístěná mezi elastickou horní vrstvu a protitah dílce. Díky tomuto výrobnímu kroku je tato podlaha pevná, stabilní a rigidní konstrukční jádro je tak uschováno mezi elastickou vrstvu, která ji chrání před prasknutím. Tuto výhodu především ocení realizační firmy při pokládce.

Podlahu lze pokládat rychle a bez velkých provozních nečistot. Tuto podlahu s tuhým jádrem lze instalovat přes existující povrch, který není viditelně poškozen a je relativně rovný. I přesto, že podlaha má nízkou konstrukční výšku, tak extrémně stabilní zámek si s tím poradí. Výsledek opravdu stojí za to!

 

TOP 5 VÝHOD RIGIDNÍ PODLAHY WINEO

1. TVRDÁ A ELASTICKÁ
Díky inteligentní konstrukci je rigidní podlaha Wineo výrazně pevnější než klasická podlaha, přesto je elastická, ale zároveň šetrná ke kloubům, perfektně absorbuje zvuk a je příjemně teplé na pochůznost bosou nohou.

2. ODOLNÁ A STABILNÍ
Na rozdíl od mnoha jiných pevných podlah má tato designová podlaha zkouškou na kolečkové židle „Typ W“ s 25 000 otáčkami, což potvrzuje jeho dlouhověkost.


3. FUNKCE TELE-STOP
Poradí si s drobnou nerovností na stávajícím podkladu.

4. NÍZKÁ CELKOVÁ VÝŠKA
Rigidní podlaha Wineo má pouhých 5 mm, s doplněnou podložkou, která je nutností při instalaci rigidní podlahy, SilentRIGID o tl. 1,2 mm je celková výšková konstrukce podlahy 6,2 mm.

5. VODĚODOLNOST
Díky voděodolným vlastnostem rigid od Winea lze použít bez váhání do vlhkých prostor.

a bonusová 6. výhoda těchto podlah
Už jste viděli dekory? Jedná se o jednu z nejpovedenějších kolekcí, se kterou Wineo kdy přišlo na trh.

 

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner