Přes 50 různých barev podlahy

Přes 50 různých barev podlahy

Jestli se vám už tak zdá vybírání podlahy náročné, možná se raději ani nepouštějte dále v tomto článku. Máme pro vás totiž podlahu, u které vás bude přecházet zrak.

Pokud jste se rozhodli experimentovat při zařizování svého bydlení s barvami, neexistuje pro vás snad lepší možnost, než je linoleum. Dá se různě kombinovat, dokonce vyřezávat laserem a skládat do vzorů. Vyrábí se v několika variantách a také jeho vlastnosti pro použití v domácnosti jsou více než příznivé.

Přírodní linoleum Marmorette PUR můžete koupit v 56 krásných barevných mramorových odstínech. Od výrazné červené, přes pastelově růžové až po snad všechny odstíny modři, které vás napadnou. Své si zde ale najdou i minimalisté, kteří by si chtěli vybrat jeden z desítky šedavých odstínů. Linoleum Marmorette PUR má v sobě také obsah korkové drti, díky čemuž je pevnější a odolnější. Nezapomeňte na pravidelné pastování a voskování, které pomáhá udržet barevnost a lesk a můžete se pustit do barevných experimentů.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít naše showroomy pro maloobchod. Pro vyzvednutí objednaného či zaplaceného zboží prosím kontaktujte danou pobočku. Naše pobočky jsou Vám nadále k dispozici ve standardní provozní době a velkoobchodní prodej na IČO je nepřerušen.

Spinner