Prohlédněte si novou kolekci PVC podlah

Prohlédněte si novou kolekci PVC podlah

PVC podlahy Designtime věrně napodobí dřevo i kámen. Přesvědčte se

Mezi výhody PVC podlahy patří nižší pořizovací cena a jednoduchá údržba. Jestli jste se rozhodli právě pro tento materiál, prohlédněte si naši novou kolekci Designtime.

Skládá se z nášlapné vrstvy s povrchovou úpravou, pod níž se nachází dekorační vrstva. Následuje vnitřní část ze skelných vláken, a nakonec spodní vrstva. Proč byste si měli vybrat právě jeden z modelů této kolekce? Pyšní se totiž vysokou kvalitou i odolností a přináší i spoustu dalších výhod.

Co činí PVC podlahy Designtime jedinečnými?

  • Odolnost. Jde o vysoce zátěžové PVC, což znamená, že obstojí i v nesnadných podmínkách a zvládne vysoký provoz. Hodí se tedy i do komerčních a dalších prostor, jako jsou kanceláře či nemocnice, ale i do domácnosti. Odolnost vůči otěru je zajištěna díky povrchové úpravě PUR+ s nášlapnou vrstvou o výšce 0,55 mm a 0,70 mm.
  • Rozměrová stabilita. Podlaha je vyztužena skelnými vlákny, díky nimž dokáže být rozměrově stabilní. Nemusíte se tedy bát přílišného roztahování a smršťování materiálu.
  • Kompaktnost. Díky celistvému povrchu, který není narušován spárami, se podlaha snadno udržuje. Nečistoty i prach odstraníte rychle a jednoduše.
  • Realistický vzhled. Přejete si, aby vaše podlaha věrně připomínala dřevo nebo přírodní kámen? Pak zvolte právě kolekci Designtime. Vybírat můžete z imitací různých druhů dřeva v několika vzorech a odstínech. Neuvěříte, že nejde o skutečné dřevo. A podlahu s dekorem kamene, která ale nestudí, si zamilujete.

PVC podlaha do kuchyně skvěle zapadne

Podlaha vyrobená z PVC je oblíbenou variantou pro komerční prostory, ale i pro domácnosti. Hodí se do většiny místností, snadno se pokládá a je odolná. Můžete ji využít klidně i v kuchyni, kde oceníte především její snadnou údržbu, ale i pocitovou měkkost a teplost.

Produkty v novince


Nášlap 0,7 mm
Nášlap 0,7 mm
Akce
-52%
Spinner