Šedá vinylová podlaha? Nudu od ní nečekejte!

Šedá vinylová podlaha? Nudu od ní nečekejte!

Nuda a šeď. Tohle spojení zná asi každý. Stejně jako “fádní a šedivý”. Co ale když zvolíme šedou barvu pro plovoucí podlahu? Bude to nuda? Vůbec ne. Naopak! Šedá barva je stylová a vládne moderním interiérům. A to nejen těm minimalistickým. Díky své neutrální barvě na ni totiž můžete vkusně vystavět i pěkně sladěnou barevnou domácnost.

Nechte vyniknout nábytek i doplňky

Šedé dekory dobře ladí se sytějšími barvami, a tak není divu, že se šedá a její odstíny stále více prosazují v interiérovém designu. Její univerzálnost se tak stala její největší výhodou - velmi dobře s ní vypadají jak decentní bílé či stříbřité barvy, tak pastelové barvy. Bát se nemusíte třeba ani zelené a jejich odstínů.

Kam za šedými dekory?

Šedých dekorů je ve světě plovoucích podlah mnoho - imitace dlažby, dřeva nebo dokonce kamenu či betonu. Pokud vás zajímá zejména praktická stránka věci a chcete spolehlivou podlahu do různých místností, podívat se určitě vyplatí na rigidní vinylové podlahy Gerflor.

Velmi oblíbená je také plovoucí vinylová podlaha šedý dub od Wineo, která reprezentuje vícevrstvé podlahy (multilayer) z kolekce DESIGNline 600. Na ty se můžete spolehnout jak v domácnosti, tak při komerčním využití.

Zapomeňte na trendy a dejte přednost vkusu

Minimalismus, industriální design, glamour, skandinávský styl? Ano! Šedá plovoucí podlaha se dá vkusně zakomponovat do většiny interiérů, a navíc má tu výhodu, že až vás omrzí stávající nábytek a dekorace, vaše podlaha zůstane ladit i k novému stylu a barvám, které život do vaší domácnosti zavane. A to se vyplatí…

Produkty v novince


Spinner