Silnější vinyl tam, kde se hodí

Silnější vinyl tam, kde se hodí

Vinyl se většinou těší velké oblibě mezi zákazníky, protože má velmi nízký profil, což se hodí zejména při rekonstrukcích. Nemusí tomu tak ale být vždy.

Důvodem pro volbu vinylové podlahy může být často také její tloušťka. Ta může začínat už na 2 nebo 2,5 mm a obvykle je velmi nízká. Proto je vinyl ideální tam, kde si například při rekonstrukci nemůžete dovolit příliš zvyšovat podlahu.

Na druhé straně ale najdeme případy, kdy by se nám hodila vyšší podlaha a zároveň se nám líbí příjemné vlastnosti vinylové krytiny. Řešením mohou být vinylové podlahy na nosné HDF desce s integrovanou podložkou. U těchto krytin se pohybuje tloušťka mezi 9 - 10,5 mm a díky vyšší konstrukci si dokážou lépe poradit s případnými menšími nerovnostmi na podkladu.

V provedení silnějšího vinylu nabízíme mimo jiné kolekci Multilayer od německého výrobce Wineo nebo například kolekce Premier Real a Vinylcomfort  - zde se jedná o produkty portugalské společnosti Amorim. Díky integrovaným korkovým vrstvám u těchto krytin je pro uživatele podlaha ve finále mnohem komfortnější na došlap, lépe tlumí kročejový hluk a působí teplejším dojmem.

 

Navštivte naše showroomy v Praze, Brně, Plzni, Ostravě čiVelké Bíteš i, kde se Vám budou věnovat produktoví specialisté, kteří Vám rádi představí všechny varianty těchto podlahových krytin a pomohou vybrat pro Vás tu nejvhodnější.

Spinner