Stylové podlahy i do koupelny

Stylové podlahy i do koupelny

Koupelna je místností, ve které často dochází k přímému kontaktu podlahy s vodou. Proto podlaha, která přijde do koupelny, musí být odolná vůči vodě.

 

Zařizování nového bydlení není jen o starosti, ale také o prostoru pro kreativitu, při vybírání celkového stylu. Nezapomínejte přitom ani na koupelnu, která by měla se zbytkem interiéru ladit. Při výběru vhodné podlahové krytiny do koupelny je třeba vzít v potaz primárně dobrou voděodolnost podlahy. Dobrou volbou mohou být právě například vinylové podlahy, které nereagují na vlhkost a vodu.

Obrázek 1

Na koupelny se někdy trochu pozapomíná, když jde o styl. Jsou to přeci jen místnosti, které mají být hlavně k užitku a tak často vypadají jako podle jednoho vzoru – bílé kachličky, umyvadlo a sprcha, maximálně doplněné o barevný ručník nebo zajímavou lištu se vzorem.

Když ale nezapomenete při zařizování domu nebo bytu designově sladit i koupelnu ve stejném stylu jako zbytek, dostane Váš interiér ihned jiný rozměr. Stačí sáhnout třeba po zajímavé podlahové krytině.

Máte dům ve stylu francouzského venkova? Báječně by se hodil dekor bílého nebo světlého dřeva. Moderní interiér si zase může troufnout na černou, která vytvoří kontrast se světlými stěnami. Ve variantě vinylu, který je do koupelny ideální, nabízí širokou paletu možností např. značka Wineo, kde můžete vybírat z dekorů dřeva nebo dlažby. 

Ne všechny druhy vinylových podlah jsou však vhodné na použití do vlhkých prostor a koupelen, proto doporučujeme navštívit některou z našich poboček v Praze, Brně, Plzni, Zlíně, Ostravě, či ve Velké Bíteši a zkonzultovat vhodnost použití Vámi vybrané krytiny do koupelny.

Spinner