To nejlepší z našich lesů v exkluzivní kolekci the family.

To nejlepší z našich lesů v exkluzivní kolekci the family.

Pro naše zákazníky chceme to nejlepší. Při tvorbě našich privátních kolekcí proto raději než na masovou výrobu, vsázíme na kvalitu, tradice a dlouhodobou udržitelnost. Krásný přírodní design už je pak pouze pomyslnou třešničkou na dortu. Poznejte příběh našich dubových podlah i Vy.

ZKUŠENOSTI NENAHRADÍŠ!

Kvalitní podlaha je základem domova. A proto, když jsme v roce 2004 začínali ve Velké Bíteši, nechtěli jsme, aby byl Supellex vnímán jen jako pouhý prodejce podlah. Naopak! Svoji činnost jsme od začátku budovali na principech vzájemné důvěry, respektu a úcty k našim zákazníkům i obchodním partnerům.

Jen díky tomu, že jsme všem trpělivě naslouchali, sbírali zkušenosti a pracovali na našem know-how, dnes víme, že není podlaha jako podlaha a že ke každému z nás se hodí trochu jiná. Taková, která vystihuje náš styl a osobnost. A přesně v tomto duchu jsme navrhli i naši kolekci ekologických dubových podlah The family.

Dubová podlaha 02 Lucie

VYROBENA S LÁSKOU K ŘEMESLU I PŘÍRODĚ

Říkáte si, čím se může lišit od ostatních dřevěných podlah? Odpověď je jednoduchá – přístupem, kterým vzniká a precizním zpracováním z rukou českých řemeslníků, kteří dělají svoji práci s láskou. Výsledkem jsou velmi osobité dekory s překrásnou kresbou dubového dřeva a nadstandardní zárukou 20 let.

Každý kousek podlahy navíc pochází z českých a slovenských lesů s garancí udržitelného hospodářství PEFC. Zamýšlet se už při výrobě nebo nákupu právě nad udržitelností, je totiž skvělým způsobem, jak svým dílem přispět k lepšímu světu – například díky pravidelné výsadbě nových stromů v těchto lesích.

STYLOVÁ, OSOBITÁ A PŘITOM DOKONALE FUNKČNÍ

Podlahy z kolekce the family. jsou složeny ze tří vrstev, včetně odolné vrchní vrstvy o tloušťce 3 mm. Odměnou je maximální stabilita, odolnost a pohodlí při užívání. Dubové podlahy samy o sobě patří k těm, které v interiéru působí komfortně a hřejivě. Jistě ale potěší také možnost využití podlahového vytápění, které jen doladí dokonalý komfort vaší nové dřevěné podlahy.

Podlahy stačí jednoduše udržovat mopem nebo vysavačem, protože jsou již z výroby ošetřeny tvrdým voskovým olejem. Pro větší čištění vám pak rádi poradíme, jaké přípravky jsou pro ně ty nejlepší.

Těšit se můžete na výběr ze 7 osobitých dekorů. Každé desce v naší kolekci totiž dáváme nejen číslo, ale i jméno, aby si mohl každý z vás vytvořit osobní spojení svého stylu s charakterem podlahy a svou domácností.

Kolekce the family. nabízí podlahy s výraznou i jemnou přírodní strukturou dřeva nebo ekologickým kouřovým provedením, které dodává dřevěné podlaze více svérázného charakteru a neobyčejného vzhledu. Zkrátka, co kus, to originál!

Objevte výhody těchto podlah a staňte se součásti naší rodiny i Vy.

Produkty v novince


Spinner