Mramorová podlaha, která vás nezruinuje? Imitace v podobě vinylové krytiny

Mramorová podlaha, která vás nezruinuje? Imitace v podobě vinylové krytiny

Mramor je úchvatný materiál se spoustou skvělých vlastností. Na podlahy se ale příliš často nevyužívá, protože je drahý. Současný trh proto nabízí řešení v podobě vkusné a cenově dostupné vinylové imitace.

Vinylové mramorové podlahy mají realistický potisk, který skvěle zapadne do moderních interiérů. Dobře bude působit i v rustikálním stylu. Jaké mají vlastnosti?

Proč vinylová podlaha s dekorem?

Vinylová podlaha imitující mramor je mnohem méně křehká. Vinyl nemá problém s hrubším zacházením, je odolný proti nárazu. Rychleji a snáze se instaluje. Pod podlahu můžete přidat podlahové vytápění a jelikož nevadí vlhkost, hodí se do všech místností v interiéru.

Mramorový vzor působí luxusně a zároveň klidně. Pokud chcete ve svém interiéru získat trochu nadčasovosti, přidejte přírodní prvky. Ve spojení s mědí působí teple a měkce, postačí jen jedna nebo dvě dekorace. V kombinaci s černými nebo bílými prvky a jemným doplněním dalších barev získáte minimalistický interiér.

Zútulněte svůj domov

Přírodní materiály umí zútulnit každý prostor. S ohledem na cenu a využitelnost je ale někdy lepším řešením kvalitní imitace. Nové možnosti designu podlahových krytin jsou dnes dechberoucí a vinylové podlahy s imitací mramoru, betonu či dřeva umožňují designově propracované domácnosti i tam, kde by si lidé originál nemohli dovolit.

Jde o spojení skvělých vlastností krytiny od měkkého, pružného materiálu až po originální a příjemný vzhled.

Mramor i přírodní kámen

Mramorové vinylové podlahy jsou pohodlná alternativa k dražším a hůře čistitelným podlahám. K dispozici jsou různé dekory, aby byl výběr pro zákazníky dostatečně široký. Ne každý je ale milovník vzhledu mramoru. Naštěstí existují i jiné imitace vinylových podlah, například vzor přírodního kamene. Do svého domova můžete přenést dokonalou atmosféru. Podlahy vypadají realisticky a bez bližšího zkoumání téměř nikdo nepozná, že nechodí po skutečném kameni.

Aktuální trendy

Vinylové podlahy patří dlouhodobě k trendům mezi krytinami pro jejich snadnou pokládku, údržbu, vzhled i životnost. Ať už plánujete na podlahu mramor či jinou imitaci, můžete pustit uzdu své fantazii a vybrat originální vzhled do svých interiérů.

Produkty v novince


Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner