Vinylová podlaha do koupelny

Vinylová podlaha do koupelny

Koupelna, jedna z místností, která je namáhána hlavně díky vodě. Ať už při sprchování či koupání, vždy nám vznikne vlhkost v koupelně, která nesvědčí skoro žádné podlaze. Pokud k tomu přidáme ještě děti, tak máme v koupelně mnohdy o potopu postaráno. Jak tedy správně zvolit podlahu do koupelny, když nechceme studenou dlažbu? Velkým trendem se staly vinylové podlahy, které můžete položit i do místností jako je koupelna. Každá podlaha má své ale, není tomu jinak u vinylové podlahy. Řada značek uvádí na trh několik konkrétních podlah, které vybavuje speciální vrstvou, díky níž v koupelně snadno odolají častějším nehodám.

Pokud zvolíme vinylovou podlahu, doporučujeme takovou, která se pokládá formou lepení. Pro kvalitní pokládku formou lepení doporučujeme pozvání podlaháře. Přece jen by jste neradi předělávali za pár měsíců podlahu znovu, protože jste ji své pomocí špatně položili. Velmi důležitý je perfektně připravený podklad, na který budeme podlahu pokládat a dobře zvolené lepidlo. Po nalepení LVT dílců se podlaha zaspáruje a natře finálním nátěrem, který dotěsní spáry a vytvoří lehce abrazivní povrch, aby nemohlo dojít k uklouznutí. Po té dáme silikon do všech koutů.

U vinylu máme na výběr z mnoha dekorů, jak dekor kamene, tak i dřeva, které perfektně zútulní vaši koupelnu a dodá příjemný pocit tepla.

Vinylovou podlahu ošetřujte prostředky určenými pro vinylovou podlahu. Nevhodnými prostředky můžete podlahu nenávratně poškodit.

Spinner