Vinylová podlaha v šedém dekoru

Vinylová podlaha v šedém dekoru

Trendy roku 2022 jednoznačně udává zelená barva, která je barvou rovnováhy, spokojenosti a psychické pohody. Dřevo a zemité barvy vás přiblíží k přírodě a dodají vašemu interiéru útulnou atmosféru. S kombinací zmíněných barev lze lehce sladit i podlahu do vaší domácnosti. I přes současné trendy barev není žádným tajemstvím a překvapením, že při výběru podlahy je šedá barva velmi oblíbeným dekorem.

Šedou vinylovou podlahu lze v dnešní době pořídit v různých provedení. Nejčastěji v imitaci dřeva, dlažby nebo i betonu. Šedá barva stejně jako zelená je barvou rovnováhy tudíž dodá vašemu interiéru pocit svěžesti a klidu. Světlý odstín podlahy navíc působí čistě, lehce a velmi snadno jej sladíte s interiérem a nábytkem téměř jakékoliv barvy . Místnost s menším množstvím světla opticky zvětší. Při volbě tmavé vinylové podlahy je téměř nutností, aby místnost byla vyvážena světlými barvami, ideálně i světlými stěnami v místnosti. Zejména v místnostech s malým množstvím přírodního světla, kdy vám doplňky zútulní danou místnost a místnost prosvětlí. Ať už sáhnete po světlých nebo tmavších barvách vinylové podlahy, v dekoru dřeva budou vždy v obou případech vytvářet elegantní dojem.

I když mají šedé podlahy své kouzlo a zmíněné výhody, může z nich vycházet i pocit chladu. Takový dojem mohou vyvolat i přes podlahové topení, proto doporučujeme kombinovat spíše s teplými barvami.

Spinner