Vinylové schody na zakázku

Vinylové schody na zakázku

U schodiště, stejně jako u podlahy, máte dnes nepřeberně možností, jak bude vypadat. Ať už je chcete sladit se zbytkem podlah nebo nechat vyniknout, vinyl je správná volba.

Vinylové podlahy jsme už vychvalovali v několika článcích, protože opravdu je co chválit. V případě schodů existuje několik způsobů jeho využití. Jedním z nich je potažení MDF desky. Vinyl v takovém případě můžeme ohnout na hraně schodu bez použití jakýchkoliv hliníkových nebo plastových schodových hran.

Schodiště a s ním i celý interiér tak okamžitě získá luxusní, hladký a moderní vzhled. Výroba trvá přibližně 2 týdny od odeslání materiálu do výroby a cena je velmi individuální – záleží na tom, jaké schodiště si přejete. Zhotovení schodiště je jeden ze stěžejních prvků při výstavbě či rekonstrukci domu a je nutné si ujasnit představu, jak takové schodiště bude vypadat. Variant a možností provedení je celá řada, od výběru materiálu až po výsledný profil schodu.

Variabilita je v tomto případě opravdu velká. Stačí se jen zeptat na některé z našich poboček, kde Vám poradíme, jak správně vyřešit schodiště z vinylu, případně doporučíme ověřeného a zkušeného podlaháře, který dokáže schody zaměřit, nechat vyrobit a posléze instalovat. Zároveň Vám vyhotoví cenovou nabídku, abyste měli přehled, kolik bude celé schodiště stát. Na Vás zůstane jen výběr vhodného dekoru. Velká variabilita a fakt, že výroba je zakázková, Vám dává příležitost mít schodiště přesně dle vašich představ.

Využití vinylových schodů

●     společenské prostory (obchody, školy, bytovky, ubytovací zařízení)

●     soukromé prostory (domy, byty, chalupy)

Pro lepší orientaci k variantám a cenám výroby jednotlivých typů schodů můžete nahlédnout také do našeho ceníku

Spinner