Vybíráte novou vinylovou podlahu? Nebojte se chtít něco extra!

Vybíráte novou vinylovou podlahu? Nebojte se chtít něco extra!

Novou podlahu si nevybíráme na rok nebo dva, a proto záleží na tom, z čeho je vyrobená, jak je vyrobená a co vydrží. Dnes si proto posvítíme na novinku z kategorie tzv. Luxury Vinyl Tile podlah. Připraveni?

Nová dimenze vinylových podlah právě přichází

Požadavky zákazníků, inovace, nové požadavky a znovu další nové inovace. Pokrok zkrátka probíhá všude a vinylové podlahy nejsou výjimkou. Díky novým technologiím výroby a vylepšené konstrukci podlahoviny může dnes vinyl nejen vypadat stejně a lépe, ale mít téměř identické vlastnosti s materiály, které napodobuje. Výjimečně je pak dokonce může i předstihnout, jako se to povedlo v případě kolekce SOLID a SOLID PRO z nabídky společnosti Supellex – svět podlah.

Aspecta Macadamia

V čem tkví tento úspěch?

Odpovědí je ta správná technologie výroby a kombinace materiálů a jejich vlastností. I v základním lepeném provedení kolekce SOLID nabízí odolné a sofistikované LVT (Luxury Vinyl Tile) podlahy, kdy každá z nich obsahuje speciální povrchovou ochranu Duraspect™, která chrání čirou vinylovou nášlapnou vrstvu a dekor s extra vysokým rozlišením. To vše ve dvou a dvou a půl mulimetrovém provedení LVT SOLID a SOLID PRO.

V rozšířeném zámkovém provedení SOLID PRO pak přibývají i další vrstvy – třeba 100% voděodolné SPC jádro nebo integrovaná protihluková podložka.

Vrstvy Aspecta

Proč je to něco extra?

Protože si můžete vybrat přesně podle svých potřeb, jak pro využití v různých místnostech domácnosti, tak pro komerční využití, kde je potřeba nejen, aby byla podlaha reprezentativní, ale často měla i extra výdrž, kterou mnoho ostatních materiálů zkrátka nemůže zaručit. Protože je pro Vás extra vyrobena a to díky nejmodernější technologii výroby.

Nebo snad máte “extra” velkou místnost? Pak se určitě vyplatí sáhnout po SOLID PRO, která dokáže zajistit maximální stabilitu v jakémkoliv prostoru. A je to právě technologická kombinace vrstev, která pak nastavuje nové (a vysoké!) standardy pro bytové, komerční a průmyslové využití.

Aspecta Impression

Jak je to s výběrem dekorů?

Výborné, těšit se můžete na výběr různých druhů dřeva a kamenných dekorů dostupných v lepené i zámkové variantě ve formátech prken a dlaždic.

V kolekci SOLID PRO pak naleznete vybrané dřevěné dekory, ale i dlažby, v moderním provedení Chevron a Herringbone, které dokáží vytvořit úžasnou atmosféru v každé domácnosti, kanceláři či průmyslové budově.

Zkrátka, když jde o novou podlahu, člověk by se neměl spokojit jen tak s něčím a Supellex – svět podlah nám se svými LVT podlahami dokazuje, že vyslyšeny mohou být i ty nejvyšší nároky. Přesvědčte se sami.

Produkty v novince


Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner