DESIGNTIME – Podlahy, které se nezaleknou žádné výzvy

DESIGNTIME – Podlahy, které se nezaleknou žádné výzvy

Prostory, kde se lidé pohybují ve venkovní obuvi, kanceláře, obchody, školy nebo nemocnice. Privátní kolekci DesignTime od francouzského výrobce Gerflor využijete všude tam, kde dostává podlaha pořádně zabrat. Poznejte podlahy, kde je hlavním kritériem odolnost.

Nejdříve pár čísel

0,55 mm a 0,70 mm

Udává nášlapnou vrstvu, která spolu s povrchovou úpravou PUR+ zajišťuje vynikající odolnost proti otěru i snadnou údržbu. Nášlapná vrstva má navíc obrovský vliv na pocitové vnímání podlahy při chůzi.

Prurez materialu

33 až 42

Přesně takovou třídou odolnosti se může pyšnit nášlapná vrstva 0,55 mm. V nášlapné vrstvě 0,77 je pak třída zátěže ještě vyšší a to 34 až 43. Čím vyšší, tím lepší.

2 a 4 metry

Označují šířku, ve které se PVC role vyrábí. Díky vyztužení skelnými vlákny má podlaha vynikající rozměrovou stabilitu. Celistvý povrch bez spár zajišťuje jednoduché odstranění všech nečistot a prachu.

5, 10 a 15

Tolik máme na výběr dekorů. V kolekci DesignTime vás čeká 15 dekorů dřeva a 5 minerálních vzorů, které zapadnou přesně tam, kam potřebujete. U kolekce vysoce zátěžového PVC DesignTime Contract pak nabízíme 10 různých „pixelových“ dekorů.

Co s kolekcí DesignTime získáte?

S kolekcí DesignTime získáte do svého provozu zátěžové PVC, které je příjemné na došlap, tlumí kročejový hluk a disponuje skvělými tepelně izolačními vlastnostmi. Hodí se kamkoliv? Určitě ano, vybírat můžete z široké škály dekorů – od dřeva až po imitaci betonů a stěrek. Realistický vzhled pak ve vašem interiéru vynikne v celé šíři i v tom nejmenším detailu.

Harbor

Kde se podlahy DesignTime používají?

Podlahy z kolekcí DesignTime byly speciálně vyvinuty do kanceláří, obchodů či služeb. Vysoce zátěžové PVC z kolekce DesignTime Contract pak navíc nachází využití i v prostorech s extrémně těžkým provozem, jako jsou nemocnice, školy či průmyslové objekty.

Vždy je pro to třeba dbát správný výběr třídy zátěže, který určuje, kam je daná podlahová krytina vhodná. O její životnosti rozhoduje především způsob jejího užívání, síla nášlapné vrstvy a také rovinnost podkladu.

Právě dokonale rovný a hladký povrch při pokládce je pak základním předpokladem, aby podlaha mohla dobře sloužit i déle než jen pár let. Ani vyšší tloušťka zátěžového PVC si totiž neporadí se špatně vyrovnaným a nepřipraveným podkladem.

Leone tmavý

Jak se o ně starat?

Jejich údržba je snadná, avšak dlouhá životnost závisí také na používání správných čistících prostředků na elastické podlahoviny. Doporučujeme tedy využívat speciální čističe. Například PU – čistič od Dr. Schutz, který máme sami ověřený mnoha lety praxe.

Co si z toho odnést?

Parametry, celiství povrch, a především kvalita materiálů a jejich zpracování dělají z podlah DesignTime ideálního parťáka pro vaše podnikání. Praktičnost a funkčnost je zde totiž vždy na prvním místě.

Produkty v novince


Nášlap 0,7 mm
Akce
-52%
Nášlap 0,7 mm
Akce
-52%
Nášlap 0,7 mm
Akce
-52%
Spinner