Udejte nový styl své domácnosti.

Udejte nový styl své domácnosti.

Podlaha, to není jen něco, po čem doma chodíme. Je to jedna z nejdůležitějších částí našeho domova, která rozhoduje o tom, jakým směrem dál ladit styl a barevnost našeho interiéru. Nenechte si tedy utéct příležitost nastavit vše správně už od začátku a začněte od podlahy!

Široký výběr je základ…

Výhody vinylových podlah asi nemusíme moc rozebírat. Je to zkrátka praktický materiál s příjemnými vlastnostmi, jako jsou snadná pokládka a vysoká odolnost proti poškrábání. Navíc je vhodný to i do vlhkých prostor (na rozdíl třeba od dřeva).

Sunny Natur Herringbone

Stejně tak to platí i pro vinylové podlahy DesignArt.

Pohodlnost, měkkost došlapu nebo vhodnost pro podlahové vytápění jsou zde samozřejmostí. Čím vás tato privátní kolekce společnosti Supellex – svět podlah ale opravdu dostane, je široká nabídka moderních a neokoukaných dekorů, které přesně zapadnou, ať už je vaše domácnost retro, futuristická nebo minimalistická.

A to rozhodně není všechno…

32 designových dekorů

Hledáte neotřelý design, perfektní imitaci dřeva nebo kamene? Není problém. Francouzský výrobce Gerflor myslel na vše.

Kompletní řešení Podlaha

v jednom odstínu a lišta v “podobném”? Dílce odtud a podložka odjinud? Ani náhodou. Lišty, podložky i všechny doplňky máte v rámci Supellex – Svět podlah perfektně vyladěné na míru právě této kolekci.

Na přírodě a zdraví záleží!

Může být podlaha šetrná k životnímu prostředí? Ano, vinylové podlahy jsou 100% recyklovatelné. A může být podlaha zdravá? Také ano. To zajistí jak snadná údržba, tak nízké emise materiálu, které určují kvalitu vnitřního vzduchu v místnosti.

Široká možnost využití

Gerflor již tradičně své vinylové podlahy uzpůsobuje pro využití v různých místnostech, abyste se je nemuseli zdráhat využít jak v obývacích pokojích, kuchyních a koupelnách, tak pro každodenní zátěž v kancelářích.

Daitree Natural

Vinyl znamená jistotu a klid…

Je pravda, že každý budeme mít trochu jinou představu o dekoru a moderním designu, ale co se týče zbytku, většina z nás potřebuje to samé: pohodlnou a trvanlivou podlahu měkkou na došlap, která se nezalekne šoupání židle, trochu té vylité vody a bude se snadno udržovat. Speciálně v bytových domech se pak cenní také tlumení hluku.

To vše vám kolekce DesignArt nabízí v šesti základních designových stylech:

  • Minimalistický Simple plný čistých tónů
  • Japonský styl založený na ušlechtilých přírodních materiálech
  • Nadčasové dekory, které se snadno přizpůsobí všem trendům a stylům
  • Surrealistická Terra Luna se svými minerálními a skalními tóny
  • Classic Clash, který znovuobjevuje použití mramoru a kamene

A jak vybrat ten správný?

To je jednoduché. Zajděte si je prohlédnout a osahat osobně do jednoho ze 6 moderních showroomů společnosti Supellex – svět podlah.

Produkty v novince


Spinner