Inspirace

Podlaha do obývacího pokoje

 0
1 / 11 Podlaha do obývacího pokoje
 1
2 / 11 Podlaha do obývacího pokoje
 2
3 / 11 Podlaha do obývacího pokoje
 3
4 / 11 Podlaha do obývacího pokoje
 4
5 / 11 Podlaha do obývacího pokoje
 5
6 / 11 Podlaha do obývacího pokoje
 6
7 / 11 Podlaha do obývacího pokoje
 7
8 / 11 Podlaha do obývacího pokoje
 8
9 / 11 Podlaha do obývacího pokoje
 9
10 / 11 Podlaha do obývacího pokoje
 10
11 / 11 Podlaha do obývacího pokoje

Vybrat vhodnou podlahu do obývacího pokoje je velmi důležitým rozhodnutím. V obývacím pokoji trávíme většinu svého času, když máme volnou chvíli. Scházíme se zde s rodinou, přáteli, hrajeme společenské hry, díváme se na televizi, oslavujeme. Podlaha v obývacím pokoji je jedno z nejvytíženějších míst z celé domácnosti, proto bychom měli na její výběr dbát více, než na podlahu do jiných místností. 

Podlaha mnohdy rozhoduje o tom, jak na nás bude místnost působit - zda bude útulná a teplá, nebo naopak chladná. V jiném případě může zobrazit naši originalitu. Do obývacího pokoje dopořučujeme podlahy s větší zátěžovou třídou 23 - 32. Mezi vhodné podlahy ptří například korková podlaha, vinylová podlaha, PVC podlaha, rigidní podlaha, dřevěná podlaha, kompozitní či dokonce laminátová podlaha. Všchny tyto podlahy se perfektně hodí do obývací místnosti. Teď už je jen na vás, pro jaký dekor se rozhodnete. Máte raději dekor betonu? Výrobce EGGER má krásné dekory kompozitních podlah kolekce Greenc Tec. Například výrobce PVC podlah Gerflor má mimo úžasné dekory dřeva a také dokonalé dekory kamene

Naštěstí je na výběr tolik rozmanitých typů a dekorů podlahových krytin, že tu svoji vysněnou podlahu najde i ten nejnáročnější zákazník.

 

Produkty v inspiraci


Podívejte se také sem

Spinner