Podlahářský ples 2023

Podlahářský ples 2023

Vážení obchodní partneři, zákazníci, přátelé,

rok 2022 uběhl jako voda a nám je ctí vás opět pozvat na náš tradiční Podlahářský ples. Přijďte se s námi potkat, zatancovat si a pobavit se při skvělé hudbě a bohatém doprovodném programu.

Kdy a kde?

21. 1. 2023 od 18:00 v kulturním centru Semilasso.

Na co se můžete těšit?

Legendární moderátor

Ano, nudit se rozhodně nebudeme, protože nás večerem provede ostřílený moderátor a legenda AZ-kvízu - Aleš Zbořil.

Podlahářský ples

Dobročinná tichá aukce

Pomáhat je normální nejen o Vánocích. Tentokrát budeme pomocí tiché aukce vybírat finanční dar na podporu rehabilitačního pobytu pro Petra Sekaninu.

Kapela Eremy

Bude to energické, zábavné a rytmické! Na své si přijdou milovníci všech hudebních žánrů od swingu až po rock a pop. Necháte se rozhýbat i vy?

Ohnivá show

Je libo ještě trochu vzrušení a akce? Ani o tu na našem plese nebude nouze. Netradiční rozptýlení zajistí profesionální ohnivá show!

Mobilní casino

Za zážitkem z casina nemusíte cestovat do Las Vegas nebo Monte Carla. Užijete si ho přímo na našem plese, a to včetně práce zkušeného krupiéra. Zkusíte štěstí?

Hlavní esence skvělého plesu

Jaká to je? Je to chutné jídlo, hravý fotokoutek nebo snad DJ na afterparty? Nikoliv, je to něco, bez čeho by se žádný pořádný ples neobešel - dobrá nálada.

Přineste si ji s sebou a pokud ji zrovna nebudete mít dostatek - my vám ji dodáme!

Těšíme se na vás, Tým Supellex

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner