Pokládka PVC podlah

Pokládka PVC podlah

Měkčené PVC se prodává nejčastěji v rolích a jeho pořizovací cena zláká mnoho zákazníků. Co s rolemi dělat, když si je přinesete domů?

Nejsnazší odpověď by asi byla: zavolejte odborníka a nechte ho, aby vám podlahu položil. Vyhnete se tak mnoha potížím a komplikacím. Ať už to jsou komplikace při samotné práci či pozdější projevy na kvalitě podlahy její neodbornou pokládkou. Nejdůležitější pro Vás ale je záruka, kterou Vám drží realizátor.

PVC podlahy se vyrábí v různých tloušťkách a zároveň technologiích (PVC zátěžové či PVC s filcem). Zátěžové PVC např.  Gerflor DESIGNTIME doporučujeme do více frekventovaných prostor (obývací pokoj, kuchyň), PVC s filcem např. Gerflor DESIGNTEX je ideálním řešením například do dětských pokojů či ložnice. Filc tvoří vrstvu PVC, díky které je PVC měkké na došlap a zároveň pocitově teplejší než PVC bez filcu. Jako minimální nášlapnou vrstvu bychom pro domácnost doporučili 0,25mm, ideálně i více. Do více obývaných prostor doporučujeme nášlapnou vrstvu 0,5mm a více. Protože podlahu seženete i v různých šířích, můžete při správném měření také eliminovat množství spár, nebo případně množství prořezů. Jelikož je PVC elastický tenkovrstvý materiál mohl by prokreslit jakoukoliv nerovnost či nečistotu. Z tohoto důvodu podlahář PVC instaluje na dokonale rovný povrch (samonivelační stěrka). Díky kvalitní pokládce se nebude podlaha později krčit a nemůže se ani nikde protrhnout.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner