Pořizujete si novou podlahu? Můžete ji mít zadarmo!

Pořizujete si novou podlahu? Můžete ji mít zadarmo!

Jaké druhy podlah si můžete v Supellex centru vybrat? Zaleží na konkrétním umístění i požadavcích zákazníka. Výběr není vždy jednoduchý, proto se můžete na každé pobočce obrátit na odborného produktového konzultanta, který vám pomůže jak po technické tak i estetické stránce.

Soutěžíte rádi? Zúčastněte se naší soutěže na Facebooku. Stačí poslat jedno foto podlahy, kterou plánujete rekonstruovat, a můžete vyhrát podlahovou krytinu dle vlastního výběru.

 

Chci soutěžit...

Podrobné podmínky soutěže naleznete v aplikaci...

Nabízíme vám nové kolekce dřevěných, vinylových, laminátových a PVC podlah.

Jsou vašimi hlavními požadavky vynikající údržba, jednoduchá pokládka a dobrá odolnost? Vyberte si PVC podlahy.

Pokud se ale právě zajímáte o výběr moderních podlah, tak určitě hledáte podlahy, které budou pro Vás naprosto dokonalé. Vinylové podlahy vám tento parametr splní.

Potřebujete vyšší konstrukční výšku podlahy, a zároveň chcete i při výběru ušetřit? V tomto případě doporučujeme vybírat z kolekcí laminátových podlah.

Preferujete přírodní materiály? Vybírejte z nepřeberného množství kvalitních masivních nebo třívrsvých dřevěných podlah.

Vyberte si ze sortimentu naší prodejní sítě Supellex centrum, s.r.o., kde nabízíme vše pro kvalitní podlahy...

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít naše showroomy pro maloobchod. Pro vyzvednutí objednaného či zaplaceného zboží prosím kontaktujte danou pobočku. Naše pobočky jsou Vám nadále k dispozici ve standardní provozní době a velkoobchodní prodej na IČO je nepřerušen.

Spinner