Představení nové kolekce vinylových podlah Designart®

Představení nové kolekce vinylových podlah Designart®

Vinyl se již od svého uvedení na trh stále více prodírá k titulu nejoblíbenější podlahová krytina. Vlastnosti v podobě jednoduché údržby, vysoké odolnosti a pohodlné pokládky dělají z tohoto materiálu špičku ve své třídě.

Všechny tyto unikátní vlastnosti můžete otestovat u vinylových podlah belgického výrobce IVC group. Ten přináší novou kolekci vinylových podlah DesignArt. IVC group je jedním z předních světových výrobců vinylových podlah. Neobyčejné kvality podlah z vinylu dosahují pomocí nejmodernější výrobní linky na světě. HD tisk, který je použitý na všech typech této podlahové krytiny, umožňuje dokonalé detailní vykreslení jednotlivých podlahových dekorů.

 

Vinylové podlahy DesignArt nabízejí unikátně variabilní možnosti pokládky. Jednotlivé dekory je možné celoplošně lepit (celková tloušťka je 2,25 mm a 2,5 mm) nebo pokládat plovoucím tzv. click systémem (celková tloušťka je 4,5 mm). Při lepení musí být povrch absolutně rovný a hladký. Plovoucí způsob pokládky je na rovnost podkladu méně náročný. Je vhodný i pro instalaci podlahy na nivelační stěrku, anhydrit nebo leštěný beton, samozřejmě pokud je dodržena norma pro kladení plovoucích vinylových podlah.

Pro výběr konkrétní kolekce je podstatná třída užití. Nabízíme kolekci Home (třída zátěže 23 - 31), která je vhodná do domácností a kolekcí Traffic a Traffic Plus (třída zátěže 23-33-42), která snese i zatížení komerčních prostorů.

Všechny kolekce vinylových podlah DesignArt zahrnují oblíbené imitace dřeva, základní řada Home a Traffic je doplněna o lákavé dekory kamene. Absolutní novinkou je kolekce Traffic Plus, která zahrnuje 6 dekorů dřeva s povrchem „NATURAL TEXTURE“, což je embosovaná textura na povrchu.

Podrobné informace ohledně této nové kolekce podlahovin získáte na webových stránkách www.supellex.cz nebo na každé pobočce Supellex centrum, s.r.o.

Spinner