Vše, co byste chtěli vědět o PVC podlahách

Vše, co byste chtěli vědět o PVC podlahách

PVC podlahy můžete koupit buď tvrzené, nebo měkčené – vinyl nebo prostě PVC. Přestože vinyl je nepochybně populární, pojďme se nyní podívat na ty druhé jmenované podlahy.

PVC si lidé často pletou s linoleem, ale zatímco lino je přírodní materiál, PVC se vyrábí chemickým postupem z ropy. Je ale pravda, že krytinu z měkčeného PVC koupíte stejně jako linoleum v rolích, k povrchu se lepí a obojí má dobré užitné vlastnosti.

Oproti plovoucím podlahám je PVC opravdu neskutečně tiché, materiál je měkký na dotek a funguje jako dobrý tepelný izolant. Kdo chce mít podlahu se vzhledem dřeva, nemusí nutně sahat po laminátu nebo vinylu, tohle dokáže velmi dobře napodobit i PVC. A navíc ještě ušetříte – PVC je jedna z nejlevnějších krytin na trhu.

V naší nabídce naleznete různé druhy PVC krytin v rolích od různých výrobců, například PVC kolekce DesignTime či DesignTex od francouzského výrobce Gerflor nebo také další kolekce od belgických výrobců Beauflor či IVC a také holandské společnosti Forbo.

Pro kompletní nabídku a ukázku vzorků PVC v rolích neváhejte navštívit naše Showroomy v Praze, Brně, Plzni, Zlíně, Ostravě či VelkéBíteši.

Spinner