Jak správně vybrat terasová prkna?

Jak správně vybrat terasová prkna?

Přemýšlíte-li nad novou podlahou u bazénu či na terase, nabízíme vám dvě možné varianty podlahových krytin. Firma RealDeck, která se zabývá výrobou podlah do externích prostor nabízí přírodní prkna.

Můžete vybírat z exotických dřevin, jako je například garapa či bankirai, ale také z evropských dřevin jako jsou borovice nebo modřín. U tohoto typu terasových prken je však velmi důležitá pravidelná údržba formou strojového čištění a následného naolejování.

Pokud se nechcete starat o přírodní dřevěnou terasu, máme pro vás alternativu - dřevoplastové terasové desky (WPC) od výrobce Silvadec. Jedná se o vysoce kvalitní kompozitní dřevo, kde je poměr dřeva a plastu 70:30. Velkou výhodou těchto teras je snadná montáž i údržba, a zároveň je tento materiál odolný vůči hnilobě, odolává mrazu, nešedne a je protiskluzový. Díky terasovým deskám Silvadec si můžete svobodně vytvořit svůj vlastní venkovní prostor.

nabídce najdete široký výběr prken, barev a povrchových úprav.

 

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner