Korková podlaha hrající barvami

Korková podlaha hrající barvami

Korek může vypadat v některých variantách podlahových krytin velmi zajímavě. Fantazii tedy nemusíte držet na uzdě, ani když si vyberete korkovou podlahu.

Korková podlaha má velmi dobré vlastnosti. Šetří klouby, protože je na došlap velmi teplá a hlavně pružná, vydrží i zátěž v kuchyni a je to přírodně nealergenní materiál. Korek je také antistatický, takže prach se na nějak nijak zvlášť nechytá. Nejčastějším důvodem, proč lidé korek přehlížejí je jeho vzhled – málokdo si dovede představit korek v jiné než hnědé barvě a zdá se jim málo reprezentativní.

I korek přitom může mít luxusní vzhled! Třeba krytiny ze série Identity od společnosti Wicanders koupíte v odstínech od stříbrně bělavé, přes popelavou, odstín champagne, perníkově hnědé dlaždice až po černočerný korek. Povrch je ošetřen odolnými keramickými laky, takže je můžete použít nejen v bytě, ale i v kancelářích s nižší zátěží.

korková podlaha ložnice

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner