Laminátová podlaha s dlouhou životností

Laminátová podlaha s dlouhou životností

Laminátové podlahy jsou stále jednou z nejpopulárnějších podlahových krytin, které vynikají svojí univerzálností. Hodí se jak do útulného obývacího pokoje, tak do rustikální jídelny nebo třeba do hotelového pokoje. Určitě nebudete mít problém s nalezením ideálního designu, který se bude hodit přesně pro Váš interiér. Kolekce obsahuje světlé skandinávské vzory, které vynikají svou elegancí, ale naleznete v ní také módní vzhled masivního dřeva.

Podlahové desky laminátových podlah jsou vyrobeny se zvlášť dlouhou životností, tak aby mohly dlouho plnit své skvělé vlastnosti.

Složení laminátové desky:

1. Robustní povrch, vysoce odolný proti poškrábání

2. Vrstva dekoru

3. HDF Quell stop plus nosná deska vyrobená z přírodních vláken dřeva, volitelně s nosnou deskou Aqua+

4. Protitahový papír

Dobré důvody k výběru podlahy Prime Selection:

Laminátová podlaha Egger Prime

Dlouhá životnost

Laminátové podlahy Egger jsou vyrobeny pro dlouhodobý užitek a aby byly robustní. Jsou odolné proti oděru vynikají i po mnoha letech svou světelnou stálostí.

Snadná údržba a antibakteriální vlastnosti

Laminátové podlahy Egger odpuzují nečistoty, snadno se čistí a navíc mají také antibakteriální vlastnosti. Všechny tyto vlastnosti mají díky melaminové pryskyřici, která neposkytuje živnou půdu choroboplodným zárodkům. Jsou antistatické a snižují tak elektrické výboje.

Laminátová podlaha Egger Prime

Univerzálně použitelné

Díky skutečně velkému množství dekorů a formátů se laminátová řada kolekcí hodí do téměř každé místnosti. Lze ji bez problémů položit i na podlahu s podlahovým vytápěním.

Vždyť je to jen voda

Díky speciální technologii Aqua+ jsou tyto podlahy spolehlivě voděodolné. Nosná deska Aqua+ je ideální do koupelen, kuchyní, chodeb a předsíní. Samozřejmě i pro komerční použití s častým úklidem. Laminátové podlahy Aqua+ lze totiž snadno čistit i parními čističi.

Produkty v novince


Spinner