Otevíráme exkluzivní showroom v centru Brna

Otevíráme exkluzivní showroom v centru Brna

Kvalitnější, dostupnější a přívětivější. To jsou služby, které chceme nabízet. Prémiová nabídka, pohodlí a odborné rady. To je to, co oceňují naši zákazníci.

Máme proto obrovskou radost, že se nám tohle vše podařilo spojit a přetavit do našeho nového showroomu ve Vlněna Office Park!

Adresa: Vlněna office park, Přízova 1, 602 00 Brno

Otevírací doba Po-Pá: 9:30-18:00

Na co se můžete těšit?

Pouze prémiové materiály

Ze zkušenosti také víme, že vám nemusíme nabízet desítky a stovky typů podlah, abychom se trefili do vašeho vkusu a potřeb. Stal by se totiž přesný opak - zahltili bychom vás informacemi a výběr podlahy vám znechutili. I proto jsme do Vlněny pečlivě vybrali pouze naše privátní kolekce, tedy to nejlepší (a nejoblíbenější), co máme v nabídce!

Zážitek i odborná konzultace v jednom

Zapomeňte na studené a neosobní velkosklady s neochotným personálem. Naše showroomy jsou tu proto, aby vám v nich bylo dobře a dozvěděli se vše potřebné. Stačí se tedy pohodlně usadit, dát si kávu vše ostatní už můžete nechat na našich odborných poradcích, kteří vám řeknou o našich podlahách první poslední.

Dostupnost přímo v centru Brna

Dostupnost je důležitá a všichni z okolí Brna určitě ocení, že se showroom nachází pár minut chůze od hlavního nádraží. A ani s parkováním přímo u prodejny problém mít nebudete!

Výběr podlahy pro náročné

Nenechte si ujít šanci osobně spatřit to nejlepší z naší nabídky a poznejte svou novou podlahu všemi smysly. Na vašem pocitu záleží!

Náš tým odborníků vám už pak jen pomůže s výběrem správného typu, doplňků a případně poradí i s dotazy týkající se pokládky.

Těšíme se na vás ve Vlněně!

Spinner