Dřevo v koupelně? Raději sáhněte po vinylu

Dřevo v koupelně? Raději sáhněte po vinylu

Rekonstrukce nebo novostavba, každý chce mít své bydlení co nejkrásnější a nejpohodlnější. Obzvlášť v koupelně, kde každý den trávíme mnoho času.

Někdy prostě není možné pustit z hlavy jistou představu nebo nápad o tom, jak by mělo naše bydlení vypadat. Koupelna je přitom místem, na které se možná nesoustředíme tolik jako na obývák či ložnici. Přitom si zde ale budete každé ráno a každý večer čistit zuby, koupat se a upravovat.

Možná jste si vzali do hlavy, že byste měli v koupelně rádi dřevěnou podlahu – dává to smysl, působí teple a pohodlně a přírodním, uklidňujícím dojmem. Jenomže dřevo jako materiál se do koupelny vůbec nehodí. Co s tím? Nemusíte se své představy vzdávat. Vyberte si vinylovou podlahu  s realistickým vzhledem dřeva a dostanete v jednom balíčku jeho příjemný vzhled a odolnou podlahu do koupelny.

Ne všechny druhy vinylových podlah jsou však vhodné na použití do vlhkých prostor a koupelen, proto doporučujeme navštívit některou z našich poboček v Praze, Brně, Plzni, Zlíně, Ostravě, či ve Velké Bíteši a zkonzultovat vhodnost použití Vámi vybrané krytiny do koupelny.

Vinyl v koupelně

 

Spinner