Odolná podlaha s obsahem přírodních materiálů?

Odolná podlaha s obsahem přírodních materiálů?

Rigidní materiály jsou s vysokou odolností. Do těchto materiálů se přidávají přírodní materiály, jako jsou například vápenec, křemičitany apod. Tyto materiály se přidávají z toho důvodu, aby neměla podlaha velkou tepelnou roztažnost. Díky těmto vlastnostem jsou rigidní podlahy stabilnější při změně teplot.

 

Rigidní podlahy jsou tvrdší než klasický vinyl, můžeme tedy říci, že jsou odolnější nežli vinyl. Podlahové topení se doporučuje pouze tehdy, je-li zalito 4 – 5 cm v betonu. Bude-li mít podlaha bytovou zátěž, je doporučována speciální podložka pod rigidní podlahy.

Podlahy jsou 100% voděodolné a lehce udržovatelné. Doporučují se jak do komerčních tak privátních prostor, jako jsou například kuchyně, obývací pokoje, salony apod. 

pokládka rigidní podlaha

">
pokládka rigidní podlaha

 

Mohlo by Vás také zajímat

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít naše showroomy pro maloobchod. Pro vyzvednutí objednaného či zaplaceného zboží prosím kontaktujte danou pobočku. Naše pobočky jsou Vám nadále k dispozici ve standardní provozní době a velkoobchodní prodej na IČO je nepřerušen.

Spinner